Hoşgeldiniz
 

Heybe Şeklinde Tığ İşi Lif Modeli

Herkese merhaba!

Bugün video yayın günü olmadığından dolayı sizleri yine de modelsiz bırakmayıp elişiye dair farklı alandan bir örnek yayınlıyoruz 😉 Bilindiği üzere Web sitemizde elişi yapan hanımlar için bir çok model zaten mevcut, fakat günden güne yeni modeller ve şekiller çıkıyor. Sizlere bu yönde araştırmalarınız çerçevesinde güncel model sunmak için bu tarz paylaşımları yapmaya devam edeceğiz.

Bugün sizler içine heybe şeklinde bir lif modeli paylaşıyoruz: bu lif modelinin kullanım alanı diğer liflere nazaran biraz farklı. Zira elişi yapan hanımlar biliyordur fakat biz henüz acemi olan arkadaşlar için yardımcı olalım: bu model banyolarda süs amaçlı kullanılıp, duvara asılıyor ve içine kokulu taşlar/sabunlar veya dilediğiniz malzemeler konulup bu şekilde banyo süslemesi için kullanılıyor.

Ayrıca çeyiz hazırlığındaysanız bu tarz lifler çeyizlerin vazgeçilmez parçaları arasında olup rengarenk örülür. Aşağıda bulunan resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük boyutlarına ulaşıp örneği çıkarabileceğiniz net resimlere ulaşabilirsiniz 🙂

Örecek olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Bu yazı 475 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Abone Olmak İçin Tıkla!
Abone Olmak İçin Tıkla!
Bilim-Gezi-Belgesel
Bilim-Gezi-Belgesel
Sponsor Bağlantılar
Facebookta bizi bulun