Hoşgeldiniz
 

Basit İğne Oyası – Yazma Modeli

Uzun zamanın ardından yeni bir yazılı anlatımla karşınızdayız! Bugün videolarımızın yanı sıra sizlere hali hazırda bulunan yazma modellerimizden birini yayına aldık, her ne kadar sesli anlatım yaparak bu öodeli YouTube kanalımızda konu edinmediysekte en azından yazılı olarak kısaca yapılışını sizlere sunmak istedik 😉

Oyanın ilk sırasının yapılışında 1 adet zürafa yapıp tepesine çıkıyoruz ve buraya 1 adet tekli kelebek kanadı yapıyoruz. Ardından zürafanın içine inip bu işlemi 4 kez daha tekrarlayıp çiçekli motifin yapılışına kadar toplamda 5 tane yapıyoruz.

Çiçeği yapmak istediğimiz noktaya ulaşınca işlem aslında pek değişmiyor: tek fark zürafanın içine 1 yerine 2 adet tekli kelebek kanadı, diğer adıyla sinek kanadı yapıyoruz.

Son olarak ip değiştirip bu 2 kelebek kanadanın tepelerine 1 adet büyük zürafa örüp üzerine 5 adet tekli kelebek kanadı yapıyoruz ve böylece oyamızı da bitiriyoruz.

Yapım aşamasında yardıma ihtiyacınız olursa bizlere yorum kısmından yazarak yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca resimlerin üzerine tıklayarak büyük boyut HD kalite olarak oyalara daha yakından bakabilirsiniz 🙂

Oyayı yapacak olan Hanımlara şimdiden kolay gelsin.

Bu yazı 894 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Abone Olmak İçin Tıkla!
Abone Olmak İçin Tıkla!
Bilim-Gezi-Belgesel
Bilim-Gezi-Belgesel
Sponsor Bağlantılar
Facebookta bizi bulun