Hoşgeldiniz
 

Arpa Boncuklu Havlu Kenarı – Simli Dantel

Merhaba herkese!

Bugünkü yazımızda sizlerle çok şık bir havlu kenarı modeli paylaşıyoruz, günümüzde çeyizlerin vazgeçilmez parçası olan havlu kenarlarının önemini anlatmaya gerek yok aslında. Her genç kızın çeyizinin olmazsa olmazı olan havlu kenarı çeşit çeşit, renk renk gözleri kamaştıracak şekilde örülmekte.

Bu havlu kenarı örneği arpa boncuklu, plastik halka ile örülmüş ve güzelliğine güzellik katmak için havlusuyla uyumlu bir şekilde sarı simli ip ile özenle örülmüş. Aslında verilen bu inanılmaz el emeği göz nuru karşısında beğenmemek elde değil, sizlerde bu örneği daha yakından görerek çıkarabilmeniz için dantelin farklı açılardan HD kalitede resimlerini sizlere sunuyoruz.

Her daim amacımızın sizlere günden güne yeni çıkan elişi modellerini sunmak ve yardımcı olmak olduğunu göz önünde bulundurarak, yapım aşamalarında herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda bizlerden yorum aracılığıyla tereddütsüz yardım siteyebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Makalemizin sonuna yaklaşırken sizleri bu güzel dantel havlu kenarı modeliyle başbaşa bırakıyoruz, hepinize şimdiden kolay gelsin 😉

Bu yazı 1038 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Abone Olmak İçin Tıkla!
Abone Olmak İçin Tıkla!
Bilim-Gezi-Belgesel
Bilim-Gezi-Belgesel
Sponsor Bağlantılar
Facebookta bizi bulun